Розклад руху автобусів по АС Демидівка
Час відпр. |
МАРШРУТ |
Періодичність |
||
03:55 |
Київ - Горохів |
вівторок, субота |
||
06:10 |
Демидівка - Калинівка |
щоденно |
||
06:15 |
Вовковиї - Рівне |
щоденно |
||
06:25 |
Демидівка - Радивилів |
щоденно |
||
06:30 |
Демидівка - Луцьк |
щоденно |
||
06:35 |
Демидівка - Глибока Долина |
щоденно |
||
06:40 |
Пляшева - Рівне |
щоденно |
||
06:40 |
Демидівка - Пашева |
щоденно |
||
06:45 |
Демидівка - Вовковиї ч/з Рогізне |
щоденно |
||
06:50 |
Демидівка - Перекалі |
крім суб,нед |
||
06:50 |
Дубно - Боремель |
щоденно |
||
07:05 |
Теслугів - Рівне |
щоденно |
||
07:05 |
Демидівка - Львів |
щоденно |
||
07:20 |
Демидівка - Дубно ч/з Повчу |
щоденно |
||
07:30 |
Диковини - Луцьк |
щоденно |
||
07:30 |
Калинівка - Рівне |
щоденно |
||
07:35 |
Демидівка - Луцьк ч/з Малево |
щоденно |
||
07:35 |
Млинів - Вербень |
щоденно |
||
07:55 |
Демидівка - Вовковиї |
щоденно |
||
07:50 |
Рівне - Малево-Більче |
щоденно |
||
08:00 |
Глибока Долина - Рівне |
щоденно |
||
08:05 |
Дубно - Радивилів ч/з Пляш. |
щоденно |
||
08:10 |
Демидівка - Перекалі |
щоденно |
||
08:15 |
Дубно - Берестечко |
щоденно |
||
08:15 |
Боремель - Дубно |
щоденно |
||
08:35 |
Броди - Луцьк І Млинів |
щоденно |
||
08:40 |
Пашева - Рівне |
щоденно |
||
08:40 |
Демидівка - Луцьк ч/з Золочівку |
щоденно |
||
08:45 |
Рівне - Лисин |
щоденно |
||
08:55 |
Рівне - Сокаль |
щоденно |
||
08:58 |
Луцьк - Броди |
щоденно |
||
09:00 |
Вовковиї - Млинів |
щоденно |
||
09:10 |
Демидівка - Вербень |
щоденно |
||
09:15 |
Перекалі - Рівне |
щоденно |
||
09:30 |
Берестечко - Дубно |
щоденно |
||
09:35 |
Дубно - Острів |
щоденно |
||
09:30 |
Рівне - Товпижин |
щоденно |
||
09:55 |
Демидівка - Більче |
щоденно |
||
10:05 |
Лисин - Рівне |
щоденно |
||
10:05 |
Рівне - Вичавки |
щоденно |
||
10:15 |
Дубно-Острів - Дубно |
щоденно |
||
10:15 |
Вербень - Дубно |
щоденно |
||
10:30 |
Млинів - Вовковиї |
щоденно |
||
10:30 |
Демидівка - Луцьк |
щоденно |
||
10:30 |
Товпижин - Рівне |
щоденно |
||
10:50 |
Рівне - Підлозці |
щоденно |
||
10:55 |
Сокаль - Млинів |
щоденно |
||
11 :20 |
Рівне - Пляшева |
щоденно |
||
11 :25 |
Більче-Малево - Рівне |
щоденно |
||
11 :35 |
Вичавки - Рівне |
щоденно |
||
11 :40 |
Рівне - Теслугів |
щоденно |
||
12:00 |
Демидівка - Радивилів |
щоденно |
||
12:00 |
Вовковиї - Рівне |
щоденно |
||
12:10 |
Рівне - Ільпибоки |
щоденно |
||
12:15 |
Луцьк - Горохів |
щоденно |
||
12:20 |
Луцьк - Броди ч-з Млинів |
щоденно |
||
12:30 |
Дубно - Берестечко |
щоденно |
||
12:45 |
Пляшева - Рівне |
щоденно |
||
12:45 |
Рівне - Глибока Долина |
щоденно |
||
13:10 |
Демидівка - Луцьк ч-з Золочівку |
щоденно |
||
13:10 |
Ільпибоки - Рівне |
щоденно |
||
13:20 |
Демидівка - Дубно ч-з Повчу |
щоденно |
||
13:25 |
Рівне - Перекалі |
щоденно |
||
13:30 |
Берестечко - Дубно |
щоденно |
||
13:45 |
Луцьк - Берестечко |
щоденно |
||
13:45 |
Дубно - Вербень |
щоденно |
||
13:50 |
Теслугів - Рівне |
щоденно |
||
13:55 |
Радивилів - Дубно |
щоденно |
||
14:00 |
Броди - Луцьк |
щоденно |
||
14:20 |
Рівне - Пашева |
щоденно |
||
14:20 |
Рівне - Вовковиї |
щоденно |
||
14:30 |
Глибока Долина - Рівне |
щоденно |
||
14:40 |
Млинів - Сокаль |
щоденно |
||
14:45 |
Підлозці - Рівне |
щоденно |
||
15:00 |
Перекалі - Рівне |
щоденно |
||
15:10 |
8ербень - Дубно |
щоденно |
||
15:30 |
Рівне - Товпижин |
щоденно |
||
15:30 |
Вовковиї - Рівне |
щоденно |
||
15:40 |
Дубно - Боремель |
щоденно |
||
15:45 |
Броди - Луцьк ч-з Млинів |
щоденно |
||
15:50 |
Рівне - Лисин |
щоденно |
||
16:00 |
Демидівка - Луцьк |
щоденно |
||
16:05 |
Пашева - Рівне |
щоденно |
||
16:15 |
Берестечко - Луцьк |
щоденно |
||
16:35 |
Рівне - Вичавки |
щоденно |
||
16:50 |
Товпижин - Рівне |
щоденно |
||
16:50 |
Рівне - Вовковиї |
щоденно |
||
17:00 |
Демидівка - Луцьк ч-з Малево |
щоденно |
||
17:15 |
Демидівка - Радивилів |
п'ятниця |
||
17:20 |
Дубно - Берестечко |
щоденно |
||
17:20 |
Рівне - Боремель |
щоденно |
||
17:25 |
Лисин - Рівне |
щоденно |
||
17:30 |
Боремель - Дубно |
щоденно |
||
17:55 |
Сокаль - Рівне |
щоденно |
||
18:10 |
8ичавки - Млинів |
щоденно |
||
18:10 |
Дубно - Вербень |
щоденно |
||
18:20 |
Демидівка - Дубно ч-з Повчу |
щоденно |
||
18:25 |
Рівне - Калинівка |
щоденно |
||
18:40 |
Боремель - Рівне |
щоденно |
||
18:55 |
Рівне - Пляшева |
щоденно |
||
19:00 |
Берестечко - Дубно |
щоденно |
||
19:05 |
Рівне - Перекалі |
щоденно |
||
19:15 |
Луцьк – Броди ч-з Млинів |
щоденно |
||
19:25 |
Рівне - Глибока Долина |
щоденно |
||
19:30 |
8ербень - Млинів |
щоденно |
||
19:45 |
Демидівка - Луцьк ч/з Золочівку |
щоденно |
||
20:20 |
Рівне - Вовковиї |
щоденно |
||
20:50 |
Рівне - Теслугів |
щоденно |
||
20:55 |
Луцьк - Диковини |
щоденно |
||
21 :25 |
Горохів - Київ |
четвер, неділя |
||
21 :30 |
Рівне - Пашева |
щоденно |