Головна » Файли » Школа » Матеріали педагогічної практики

Характеристика на студента
[ Викачати з сервера (12.6 Kb) ] 24.11.2011, 19:10

ХАРАКТЕРИСТИКА

Щербатюка Сергія Миколайовича

студента 5 курсу

спеціальності 7.010103 «Педагогіка і методика середньої освіти. Біологія»

Кременецького обласного гуманітарно-педагогічного інституту

ім. Тараса Шевченка

 

Щербатюк Сергій Миколайович проходив виробничу (педагогічну) практику в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с. Вовковиї Демидівського району Рівненської області з 1 лютого по 5 березня 2010 року на посаді вчителя біології, географії, основ здоров’я і екології.

За час практики студент ознайомився з основними видами навчально-виховної роботи в школі.

Щербатюк Сергій Миколайович, старанно готувався до кожного уроку, добре володіє навчальним матеріалом, здійснював міжпредметні зв'язки. На уроках старався прищеплювати учням інтерес до навчання, використовував різні прийоми, які сприяли вивченню навчального матеріалу. Добре володіє методикою викладання навчальних предметів, вміло організовує учнів до сприйняття матеріалу, здійснює диференційований підхід до учнів, використовує різноманітні форми та методи навчання, добре володіє методикою і критеріями дванадцятибального оцінювання досягнень учнів.

Проводив цікаві бесіди, які виховують в учнів доброту, чуйність, щедрість, повагу до старших, любов до прекрасного, бережливе ставлення до шкільного майна та навколишнього середовища.

За період навчальної практики студент Щербатюк Сергій Миколайович провів 10 уроків біології у 9-11 класах, 10 уроків географії у 6-10 класах, 5 уроків основ здоров’я, 5 уроків екології, 5 виховних годин, 1 позакласний захід і гурткове заняття.

Затверджено рішенням педагогічної ради Вовковиївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів протокол № _____ від  ______________  рекомендована оцінка практики «_______________». 

 

 

 

           Директор школи                                               Л. І. Чандик

Категорія: Матеріали педагогічної практики | Додав: Редактор | Теги: педпрактика, характеристика на студента
Переглядів: 200022 | Завантажень: 5967 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 4.5/22
Всього коментарів: 21 2 »
avatar
0
1
Дякую! Зразок дуже допоміг.
1-1 2-2
avatar