Шановний відвідувачу!

Раді бачити Вас на нашому сайті.

Якщо Ви завітали на storinka.at.ua, значить, Вам не байдужа Демидівщина і все, що стосується рідного краю. Хоч наш район і маленький, проте він сильний і сила ця в людях, народ Демидівського району є тією могутньою і потужною силою, яка дає право називатися нам "Демидівщиною"! Демидівщина була, є і буде не схожою на всі інші райони області, ми особливі, ми найкращі у всьому! І найголовніше - не забувати про це і пишатись своєю маленькою Бітьківщиною - Демидівщиною.

До Ваших послуг стрічка новин з останніми новинами Демидівського району, форум, де можна вільно спілкуватись на будь-які теми, каталог файлів, де можна знайти цікаві матеріали, фотоальбоми з краєвидами рідного краю, статті, де публікуються різні (в основному краєзнавчі) матеріали, блог, який веде власник сайту і де розглядаються суспільно-важливі питання, рубрику оголошення, в ній можна опублікувати пропозиції з купівлі чи продажу потрібних речей. Є також каталог сайтів, в якому Ви знайдете адреси сайтів, які мають відношення до Демидівщини, в гостьовій книзі можете залишити побажання чи зауваження до роботи сайту.

 

Сайт створений на громадських засадах і не отримує коштів за публікування (чи не публікування) матеріалів. При пошуку даних використовуються відкриті ресурси в мережі Інтернет, місцева преса, повідомлення читачів сайту. Інформація публікується по мірі надходження і за наявності вільного часу. 

Саме тому просимо долучатися до наповнення сайту інформацією. Якщо Ви володієте цікавою новиною - повідомляйте негайно її нам, вона буде опублікована на сайті Демидівського району.