Головна » 2016 » Травень » 25 » На ремонт доріг можуть з'явитись кошти
10:02
На ремонт доріг можуть з'явитись кошти

Рівненська обласна рада почала ділити гроші, яких ще немає. 214 млн грн може отримати Рівненщина, якщо в столиці заберуть фінансування на ремонт автодоріг з областей, де не встигають освоїти кошти.

З шляхами місцевого значення депутати згоди не дійшли, а от на дороги державного значення розрахунок провели. Так, серед 22 запланованих проблемних ділянок доріг, значиться і горезвісна дорога Т 0303 (Луцьк-Радомишль-Демидівка-Дубно). На цей об'єкт передбачено спрямувати 22,4 млн. грн. При цьому ремонтом буде охоплено всього лише 7 км на відрізку від Демидівки до села Вовковиї. Втім, депутати зауважили, що сума дуже велика і що недавно ту ділянку ремонтували, тож цей відрізок обіцяли спершу перевірити. Дійсно, якщо порівняти вартість робіт на інших ділянках доріг, то помітна висока вартість 1 м дороги - 3200 грн. На інших шляхах ця сума складає 2500 грн і менше. Чим обгрунтовані такі суми, наразі не відомо. 
Чи побачать жителі Рогізного і Вовковий довогорчікуваний ремонт, зараз прогнозувати складно. Адже якісного ремонту дороги не проводилось багато років. І якщо інші шляхи ще більш-менш ремонтуються, то ця дорога знаходиться в зовсім плачевному стані.

Категорія: Події | Переглядів: 663 | Додав: Редактор | Теги: дороги, т0303, кошти, фінансування | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
avatar
1 Kingvolum • 10:08, 25.05.2016 [Матеріал]
Нарешті почали шукати гроші на наші дороги! tongue
avatar