Головна » 2015 » Лютий » 26 » Для активних громад Рівненщини оголосили конкурс проектів
12:50
Для активних громад Рівненщини оголосили конкурс проектів

 

 

 

На Рівненщині оголосили обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2015 рік. Він відбуватиметься в області вже вшосте. Метою конкурсу є підтримка ініціатив сільських громад. Про це йшлося під час засідання конкурсної ради.

«Розміри грантів становитимуть від 40 до 70 тисяч гривень, - розповів перший заступник голови ОДА, співголова конкурсної ради Юрій Приварський. - Власний внесок громад у реалізацію задуманого має бути не менше 30 відсотків від загальної вартості. Учасниками конкурсу можуть бути проекти, розроблені сільськими, селищними, міськими, районними радами, а також спільні - подані кількома громадами».

Тематика проектів-учасників має стосуватися розвитку підприємництва, енерго- та ресурсозбереження, а також організації ефективної системи надання соціальних послуг.

«Для того, аби обговорити з громадами проблемні питання, що виникатимуть під час конкурсу, проведемо два навчальні семінари. Один з них відбудеться в обласному центрі, другий – у Сарнах», - зазначив керівник Волинського ресурсного центру Василь Кашевський.
Свої ідеї громади можуть подавати до 31 березня 2015 року. Проекти надсилати: поштою на адресу 33028, м. Рівне, а/с № 201, а також на електронну пошту vrcrivne@gmail.com з поміткою «На Конкурс». Більш детальна інформація про конкурс розміщена за адресою www.vrc.rv.ua/konkurs.

Демидівщина вже має досвід у впровадженні таких проектів.

В 2014 році було подано 7 проектів, такими радами:

Глибокодолинська,

Вовковиївська,

Хрінницька,

Демидівська районна (2 проекти),

Демидівська селищна,

Ільпибоцька.

Вся інформація доступна на веб-сайті http://www.vrc.rv.ua/ua/konkurs

Категорія: Технології | Переглядів: 637 | Додав: Редактор | Теги: проект, мікрогрант, кошти, Село | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar